Grąžinimo taisyklės

1.     Prekių grąžinimas:

1.1.   Teisė grąžinti nesuteikiama visoms visiems pagal individualų užsakymą sukurtiems kūriniams ir jų rėminimams, kuriems darbas yra iš anksto apibrėžtas ir suderintas pagal jūsų pageidavimą ir yra nestandartinių matmenų.

1.2.   Norėdamas grąžinti prekę, informuokite mus parduotuvėje nurodytais kontaktais per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos, nurodant grąžinamo prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės grąžinimo išlaidas taip pat apmokama Pardavėjas.

1.3.   Prekės turi būti išsiųstos grąžinimui per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos, Pardavėjui persiunčiant siuntimo dokumentus. Jei dokumentai nėra pateikiami per nustatytą terminą, virtuali galerija pasilieka teisę negrąžinti sumokėtos sumos.

1.4.   Gražinamos prekės turi būti nepažeistos, saugiai supakuoti, su mūsų sąskaita ir kitais viduje esančiais dokumentais.

1.5.   Kai nepažeistos prekės pasiekia pardavėją, pirkėjui per 7 dienas pervedama pirkimo suma į banko sąskaitą. Jei prekės yra pažeistos arba kitaip sugadintos, iš pirkėjo sumokėtos sumos atskaitoma taisymo suma. Jei prekės yra sugadintos negrįžtamai, pirkėjas sumokėtos sumos neatgauna.